Warning: session_start(): open(../accounts/cakmakci.com/sessions/\sess_h81gdah747g2d4l7pgnf532sq2, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in C:\Program Files (x86)\Apache Software Foundation\Apache2.2\htdocs\boot.php on line 88 Hakkımızda
Hakkımızda
İhtiyaçlarımızın büyük bir bölümünü internetten karşıladığımız bu zaman diliminde, e ticaret konusunda hizmet veren İbrahim AYDIN İnternet Hizmetleri şirketine bağlı bir sanal satış sitemizdir. 

Türkiye de ve dünyada var olan çakmak markalarını internet ortamında satışını gerçekleştiren e ticaret sitemiz tüm çakmakları Türkiye distribütöründen almaktadır.  Hiçbir şekilde 2. Veya 3.  Şahıslardan ürün tedarik edilmemektedir. Fiyat politikası %100 piyasa koşulları göz önünde bulunarak yetkili firmaların belirledikleri fiyat listesine istinaden uygulanır.  Fiyat noktasında yetkili distribütörün izni olmadan hiçbir şekilde kampanya veya indirim söz konusu olamaz. 

Çakmak üzerinde yazılan yazı ve figürlerin tamamı orijinal değildir.  Kişiye özel olarak yaptırılan isim baskılı çakmaklar veya resim baskılı çakmaklar ilerleyen zaman dilimlerinde eskimeye yol açabilir. 

TOPTAN ÇAKMAK

Toptan çakmak ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Belli bir miktara kadar olan çakmakları şirketimizin dâhilinde çözeceğimiz gibi yüklü alımları da çalıştığımız markaların Türkiye distribütörleri ile birlikte çözüme kavuşturabiliriz. 
Sattığımız markalardan toptan almak istiyorsanız 0 212 347 33 11 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. En az 50 tane çakmak toptan gurubuna girmektedir. 

PROMOSYON ÇAKMAK

Şirketinizin promosyon ihtiyaçları doğrultusunda, logonuzun ve ya size ait bir sloganın hatta müşterilerinizin isimlerin yazılı olduğu bir çakmak oluşturabiliriz. Şirketinize promosyon yaptırmak için  0 212 347 33 11 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan tüm markaların yetkili satıcısıyız. Tamamı distribütörlerden alınır.

www.cakmakci.com  ailesi keyifli alışverişler diler…
s